Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Zaświadczenie o dochodach do Programu „Czyste Powietrze”

Dnia 21 października 2020 r. rozpoczął się nabór wniosków w drugiej części programu „Czyste Powietrze”, przygotowanej dla Polaków o niższych dochodach.

Aby dostać wyższą dotację – nawet do 37 tys. zł – na wymianę kopciucha i termomodernizację domu, potrzebne będzie zaświadczenie o dochodach.

W Gminie Zdzieszowice wnioski o wydanie zaświadczenia składa się do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach.

Adres Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach:
ul. Piastów 20
47-330 Zdzieszowice

Kontakt:
tel. (77) 472 66 11-19
fax. (77) 472 66 12
e-mail:

Godziny pracy:
poniedziałek - piątek: od godz. 7:30 do godz. 15:30

Wzór żądania o wydanie zaświadczenia oraz wzór zaświadczenia o wysokości przeciętnego dochodu niezbędny do dofinansowania z w/w funduszu został określony w Rozporządzeniu Ministra Klimatu z dnia 2 października 2020r. w sprawie określenia wzoru żądania wydania zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego osoby fizycznej oraz wzoru tego zaświadczenia (Dz.U. z 2020 poz. 1713).

Wzór żądania o wydanie zaświadczenia o dochodach do Programu „Czyste powietrze” wydawanego przez Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zdzieszowicach.

PDFwniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości dochodu (441,78KB)

DOCXwniosek o wydanie zaświadczenia o wysokości dochodu (60,36KB)

Więcej informacji można uzyskać na stronie:

https://www.wfosigw.opole.pl/program-czyste-powietrze