Przejdź do treści strony

Urząd Miejski w Zdzieszowicach

Biuletyn Informacji Publicznej

Komisja Spraw Społecznych

Skład komisji:

1) Wilczek Józef – Przewodniczący

2) Schweda Ewa – Wiceprzewodnicząca

3) Adamski Piotr

4) Hankus Mirosław

5) Kuska Jan

6) Maruszewski Marian - PDFPostanowienie Komisarza Wyborczego w Opolu II z dnia 19 stycznia 2017 r. w sprawie wygaśnięcia mandatu radnego

7) Mikitiuk Witold - PDFObwieszczenie z dnia 17 lipca 2017 r. Komisarza Wyborczego w Opolu II o wynikach wyborów ponownych do Rady Miejskiej w Zdzieszowicach przeprowadzonych w dniu 16 lipca 2017 r.

8) Wenio Stanisław

Metryczka
  • wytworzono:
    20-01-2015
    przez: Mariusz Fornol
  • opublikowano:
    20-01-2015 10:49
    przez: Mariusz Fornol
  • zmodyfikowano:
    24-08-2017 14:13
    przez: Witold Trybała
  • podmiot udostępniający:
    Urząd Miejski w Zdzieszowicach
    odwiedzin: 8631
Dane adresowe:

Urząd Miejski w Zdzieszowicach
47-330 Zdzieszowice
ul. Bolesława Chrobrego 34

Dane kontaktowe:

fax: +48 77 40 64 444
e-mail: um@zdzieszowice.pl
strona www: www.zdzieszowice.pl

Nasza strona używa plików cookies. Przeczytaj politykę prywatności
×