Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Wybory Prezydenckie 2015

banner.jpeg

PDFWyniki Wyborów Prezydenta RP (II tura - 24.05.2015) - Gmina Zdzieszowice (37,24KB)

Informacje Państwowej Komisji Wyborczej

PDFInformacja Państwowej Komisji Wyborczej o warunkach udziału w ponownym głosowaniu w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w obwodach głosowania utworzonych w kraju, które zostanie przeprowadzone w dniu 24 maja 2015 r. (338,48KB)

ZARZĄDZENIA

OBWODOWE KOMISJE WYBORCZE

Komunikat w sprawie godzin rozpoczęcia prac Obwodowych Komisji Wyborczych w Gminie Zdzieszowice w dniu wyborów 24.05.2015r.

PDFKomunikat dla członków obwodowych komisji wyborczych Gminy Zdzieszowice w sprawie zwołania pierwszego posiedzenia komisji (43,73KB)

PDFInformacja w sprawie przyjmowania zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych (41,39KB)

PDFZgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych dostosowany do głosowania w gminie Zdzieszowice (57,82KB)

DOCZgłoszenie kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych dostosowany do głosowania w gminie Zdzieszowice (137,50KB)

PDFKomunikat Burmistrza Zdzieszowic z dnia 17 kwietnia 2015 r. o publicznym losowaniu składów osobowych obwodowych komisji wyborczych w wyborach Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (50,92KB)

PDFInformacja Państwowej Komisji Wyborczej w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych (56,15KB)

Wyjaśnienia Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 30 stycznia 2015 r. dotyczące udziału w pracach obwodowych komisji wyborczych

INFORMACJE DLA WYBORCÓW

Termin i technika głosowania (I tura) [film wideo]
Uprawnieni do głosowania [film wideo]
Niepełnosprawni [film wideo]
Głosowanie korespondencyjne [film wideo]
Wszyskie komunikaty PKW [film wideo]